top of page
21-11-18-0028.jpg

"Ma armastan seda, mida teen. Ja teen seda, mida armastan. Muud moodi ma lihtsalt ei oska.

Oma loovuse ja osavad näpud olen saanud kingituseks esivanematelt ja ma tänan neid selle eest südamest. Pole olemas paremat teadmist, kui see,et Sulle on antud midagi, millega saab maailma rõõmsamaks olemist mõjutada. See sära, mida ma laste silmis õnnestunud torti või ülilahedat peolauda märgates näen... see on ...
 

... see ongi päikeseks minu magusa maailma taevas.

 

Aitäh kõikide nende imeliste emotsioonide eest!

 


Sinu magusadisainer

 
Kristel Sass

.

Kes me oleme, mida ja miks me seda teeme?

Sweet Design Catering OÜ

Oleme imepisike aga see eest armastusega aetud pereettevõte Pärnu külje all Paikusel. Pereema Kristel on see, kelle piiritu loovus ja ohjeldamatu kirg magusaga mängimise vastu annabki Sweet Design´ile oma näo ja hinge. Iga tema käe all valmiv tort või lastele kaetud peolaud on särtsakas nagu ta isegi ja võite kidlad olla, et igasse retsepti on ta sisse kirjutanud killukese armastust.

 

Meie eesmärk

Soovime muuta iga Sinu tähtpäeva veelgi erilisemaks ja meeldejäävamaks. Luua emotsioone ja kogemusi, mis paneksid meie klientidel silmad särama. Seda nii emal kui lapsel. Ja seda mitte ainult hetkes, vaid ka tagasi mõeldes.
Oleme Sinu kindel partner elu oluliste sündmuste tähistamise juures.

 

Sina oled oluline

Iga hõrgutis, mis Sweet Design´i kodusest köögist väljub on tehtud just Sulle, parimatest toorainetest, südame ja armastusega. Inspireeritult Sinu magusatest unistustest.

 

Omades pikaajalist kogemust laste pidude korraldamisel tajume üha süvenevat muret toidutalumatustega. Ei ole enam harvad juhud, mil tuleb minna sõbra peole isiklik toidukarp erisöögiga kaasas. Et igal lapsel oleks ühtemoodi ilus pidu siis peame oluliseks tellimuste täitmisel leida lahendused nii Sinu, kui su külaliste erivajadustele. 

Teeme seda

Sest  me armastame Seda, mida teeme ja me tahame seda kõike Sinuga jagada. Kinkida hetki ja luua väärtusi, mida mäletada, mille üle üheskoos rõõmu tunda. Pakkuda maitseelamusi ja seiklusi meie magusas maailmas. Tunda rõõmu elus olemisest!

bottom of page