top of page

Pulmatordid

Ilusast pulmapäevast unistavad vist kõik tüdrukud. Ja kui see päev ükskord päriselt kätte jõuab siis ootame, et iga viimnegi detail oleks veatu.


Peale JAH sõna ütlemist on järgmine kõrghetk Sinu pulmapeol see, mil kõikide oma sõprade ja pere juuresolekul abikaasadena oma esimese viilu torti üheskoos lahti lõikate. Peale selle, et iga pruut soovib, et tema pulmatort maitseks võrratult näeks ta ka välja imeline ja sobiks valitud pulmateemaga.


Pulmatordi tellimise 4 sammu.

 
Samm 1:

Mõtle läbi oma eelarve ja võimalik tordi disain. 

 

Samm 2:

Leia meister. Pulmatordid nõuavad meistrilt täit pühendumust ja aega detailide lihvimiseks. Et Sinu pulmatort saaks just selline nagu seda oma unistustes näed on mõistlik sobiva meistri otsimisega alustada võimalikult varakult. Ainult nii saad kindlustada selle, et sobiva meistri leidmisel on tema kalendris sinu tordi jaoks veel vaba päev.

 

Samm 3:

Kui oled omale sellise meistri leidud, kelle hinnakiri ja töökvaliteet Sind rõõmustab ja teil on olnud õnne temalt oma pulmapäevaks broneering saada siis on aeg alustada täpsemaid läbirääkimisi tordi võimalike maitsete ja lõppdisaini üle. 

 

Samm 4:

Lepi meistriga kokku konsultatsiooni aeg ja otsi kokku kogu vajalik informatsioon, mis torditegijat võib huvitada.
(tordi serveerimise kellaaeg, peokohas tordi säilitamise võimalused, värvinäidised pulmatoonidest jne).
Kindlasti leppige eelnevalt kokku ka võimalikud maitselahendused, milliste hulgast oma lemmik valida.
Kõikidel tordimeistritel on pruutide konsulteerimiseks ja proovitortide maitsmiseks paika pandud omad tingimused. Uuri, kuidas Sinu magusameistril on asjad korraldataud.


 

 

Sweet Design pulmatortide hinnaklass algab 35€/kg. Lõpphind kujuneb sõltuvalt soovitud koostisest ja disainilahendustest.

Tellimuse kinnitamisel on pruutpaaridele   konsultatsioon ja proovimaitsmine tasuta.
 

Meie tehtud pulmatorte saab näha GALERIIS.

PULMAKAS1.jpg
PULMAKAS2.jpg
bottom of page